Анастасія Волочкова розповіла, що любить котів білого кольору


Багато балерин люблять домашніх тварин, а тваринки в свою чергу не проти станцювати з хазяйкою балет. В інтернеті можна знайти популярне відео дівчини, яка танцює балет не з партнером-чоловіком, а з власною собакою! А японський користувач Твіттера під ніком ccchisa76 виявив балетні здібності у своєї кицьки – тварина приймає такі граційні пози і демонструє такі стрибки, що випускницям балетних училищ і не снилися! Власник кицьки навіть створив для неї акаунт і почав викладати фото своєї улюблениці. На білу кицю-балерину вже підписано понад 40 тисяч людей.

Чи буде Волочкова вчити свого кота балету?

Може, й Анастасія Волочкова планує виростити зі свого чотирилапого пухнастика зірку балета? Танцівниця зізнається, що дуже любить котів. Оскільки балеринам через щільний робочий графік часто немає часу ходити по супермаркетах і купувати котячий чи собачий корм, вони замовляють харчування для своїх хвостатих підопічних на сайті petslike.net. Тут величезний вибір смаколиків для чотирилапих, причому їжа здорова, збалансована, з мікроелементами і вітамінами – усе, щоб Ваш улюбленець був ситим, жвавим і задоволеним життям. Замовлення приймають дуже швидко – протягом кількох годин, максимум – 4 робочі дні у найбільш завантажений період. Тим, хто робить замовлення на суму 250 грн чи більше, товари доставляють безкоштовно. Крім того, варто лише зробити своє перше замовлення, як Ви відразу ж отримаєте знижку 3%, а з часом ця накопичувальна знижка буде зростати, тобто кожна наступна покупка обходитиметься Вам ще дешевше! Дуже вигідно, зручно і швидко. Ідеальний варіант і для балерин, і для інших завантажених роботою людей.

Балерина завела котика під колір меблів

Анастасія Волочкова сумувала після втрати кота на ім’я Гуччі, якого, за її словами, «загубили ветеринари». Але потім танцівниці привезли з України кошенятко Лаккі, племінника Гуччі. Це миле біленьке створіння розвіяло тугу балерини. У листопаді цього року, коли малюк прибув на нове місце проживання, Волочкова завалила свій «Інстаграм» знімками з крихітним улюбленцем. Вона зізналася, що побоюється, чи не налякають кошенятко простори її величезного будинку, однак відзначила, що малюк дуже милий, не ховається по кутках, а навпаки йде на контакт із людьми. Анастасії дуже сподобалося, що шубка кошеняти білого кольору. Балерина розповіла, що обожнює білий колір. На фото видно, що в неї вдома багато білих меблів, тож кошеняті буде де ховатися від хазяйки! Поява котика чи щеняти у квартирі або маєтку – це завжди велика подія для родини, де люблять тварин, тож варто підготуватися до такого важливого дня заздалегідь, купивши щедру партію котячого або собачого корму на petslike.net.