ПРО БАЛЕТ

 

АНІКО БАЛЕТ — це перша в Україні професійна трупа сучасної хореографії, заснована в 1997 р. АНІКО БАЛЕТ — приватна компанія і не фінансується державою. Трупа існує на кошти, зароблені від концертно-театральної діяльності.
Художній керівник і балетмейстер — Заслужена артистка України Аніко Рехвіашвілі. Будучи творчим лідером, Аніко в 1995 р. згуртовує танцівників в трупу для реалізації своїх творчих задумів.

Естетичний балетмейстерський смак Аніко базується, в першу чергу, на високій виконавчій майстерності та енергії самовираження виконавців, гармонії дійства і музики, напруженої драматургії в хореографії. 

Компанія стрімко увірвалась в культурне життя України. Сольні виступи балету проходять з великим успіхом по містах України. Після першого виступу на будь-якій сцені трупа повертається на цю сцену вже як бажаний гість. Без фінансування з боку держави, АНІКОБАЛЕТ існує тільки завдяки комерційному успіху.

Викликати у глядача сильний емоційний стан завдяки чарівному та нестандартному хореографічному дійству — ось головне завдання, яке успішно вирішує Аніко Рехвіашвілі. Саме тому трупа стала лідером на українському просторі в жанрі сучасної хореографії.

Найкрупніші компанії та торгові марки запрошують балет на свої презентації та ювілеї. Трупа виступає на найбільших національних концертах та святах.

В 1997 та 1999 рр. балет нагороджується національною премією «Колесо фортуни» в номінації «За вклад в розвиток сучасного мистецтва України». В 1998 р. трупа перемогає в конкурсі на отримання гранту від фонду компанії ФІЛІП МОРРІС.

За короткий час свого існування АНІКО БАЛЕТ виїзджав на гастролі до Російської Федерації, Білорусії, Грузії, Канади, Великобританії та Естонії.